Informácie o doprave

Doprava nábytku je pomerne zložitá a nákladná záležitosť. Väčšina balíkov je objemná a mnoho výrobkov sa skladá z viacerých balíkov, ktoré vzhľadom ku svojej hmotnosti a veľkosti nie je možné zabaliť dohromady. Ceny za dodanie sa aj napriek tomu snažíme urdžať na čo najnižšej úrovni.

Väčšinu dodávok sa snažíme realizovať vlastnými dodávkovými vozidlami, iba u menších objednávok využívame prepravnú službu DPD.

Dodanie je realizované v časovom rozmedzí cca 9 – 15 h. Všetky dopravy sú realizované zo skladu v Slušoviciach u Zlína a vodič má v priemere 8 dodacích miest. Z tohoto dôvodu nie je v našich možnostiach dodať nábytok v určitú konkrétnu hodinu (s výnimkou celovozových dodávok).

Cena dopravy

Cena dopray sa vyráta z celkovej hodnoty objednaného tovaru. Cena sa Vám zobrazí pri voľbe druhu dopravy a ďalej ju uvidíte vyčíslenú v celkovom zhrnutí objednávky (posledný krok pred odoslaním objednávky).

Hodnota tovaru na objednávke:           dopravné:

€ 1 – 100                                             € 13

€ 101 – 200                                         € 16

€ 201 - 800                                         € 20

€ 801 -                                                  ZDARMA

Termín dodania

Obvyklý termín dodania je 14 dní. Deň pred plánovaným závozom Vám zavoláme, aby sme sa dohovorili na dodaní. Pokiaľ je to možné, riešime rozvozy vlastnými dodávkovými vozidlami. Na objednávky menšieho objemu využívame prepravnú spoločnosť DPD.

Dodanie na uvedenú adresu

Naši vodiči, prípadne vodiči prepravnej služby Vám zložia nábytok u prvých domových dverí. Nezaisťujeme výnos tovaru do bytu. Balíky si pri dodaní skontrolujte, pokiaľ budú poškodené, môžete balík za prítomnosti vodiča rozbaliť a presvedčiť sa, či je tovar v poriadku. Pokiaľ nie, napíšte to na dodací list, ktorý potvrdzujete vodičovi, prípadne na dokumenty, ktoré potvrdzujete prepravcovi (v prípade prepravnej služby). Bude to potreba pri prípadnej reklamácii.

Platba

  • Dobierka – pri prevzatí tovaru (naši vodiči, prepravca)
  • Predom – vystavíme proforma faktúru